Sık Sorulan Sorular

Kaydolmak hızlı ve kolaydır. Kısa kayıt formunda bulunan kullanıcı adı, e-posta, ad soyad ve şifrenizle doldurup hemen harika yiyecekler almaya başlayın.

  1. Öncelikle, kayıt olun veya giriş yapın.
  2. İstediğiniz ürünleri arayın veya kategori ve listelere göz atın.
  3. Ne istediğinizi bulduğunuzda, ürünleri alışveriş sepetinize koyun ve almak istediğiniz miktarı belirleyin.
  4. Tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayana kadar alışverişe devam edin.
  5. İhtiyacınız olan her şeyi sepetinize ekledikten sonra her satıcının ürünlerini ayrı ayrı satın alabilirsiniz.
  6. Kredi kartıyla güvenli ödeme yapın. Daha sonra size sipariş detaylarını gösteren bir e-posta gönderilir.
  7. Kapıda ödeme veya havale & eft ile ürün satın alabilirsiniz, detaylar için WhatsApp (+90 552 865 55 34) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Evet telefondan da sipariş verebilirsiniz. +90 552 865 55 34 numarasından bize ulaşabilir veya whatsapp’tan isteklerinizi iletebilirsiniz.

Maalesef, şu anda e-postayla sipariş verme özelliğimiz yok. Siparişinizi web sitemiz üzerinden oluşturmak konusunda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Süreç boyunca sizi yönlendirmekten memnuniyet duyarız.

Sipariş vermiş olduğunuz satıcılar tarafından kendi satış merkezlerinde veya çiftliklerinde hazırlanır. Ürünlerin ilk günkü ilk günkü tazelik ve özelliğini koruması için kendi depolarımızda saklamıyoruz. Her satıcı ürünlerinin türüne göre doğal ahşap kutular, dokuma bez poşetler, teneke ve şişe gibi ambalajlarda sizlere sunmaktadır.

Eğer bir hesabınız varsa, her şeyi sepetinize kaydederiz. Böylece bir daha ki sefere geri döndüğünüzde, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Siparişinizi kontrol etmek kolaydır! Profil menüsündeki (ekranın sağ üst köşesindeki) “Siparişler” sayfasına gidip sipariş geçmişinize bakabilirsiniz!

Siparişinizle ilgili özel sorularınız varsa, Müşteri Destek ekibimiz sizin için burada!

150 TL Altında olan siparişleriniz verdiğiniz ürünlere göre sepet sayfasında sizlere tahmini bir nakliye ücreti gösterilmektedir. Nakliye ücreti vermiş olduğunuz ürünün ağırlı ve miktarı ile alakalı olarak değişkenlik gösterebilir. Sipariş sırasında sizden nakliye ücreti alınmaz ancak ürünler adresinize teslim edildiğinde sizden nakliye ücreti ödemeniz istenebilir. Aynı üründen birden fazla almanız durumunda nakliye ücreti daha uygun olabilir. Ayrıca bazı satıcılar sizden nakliye ücreti talep etmeden ürün gönderimi yapabilir.
Lütfen tahmini nakliye ücreti ile ödediğiniz ücret arasında büyük faklılıklar olursa bizimle iletişime geçin, bu konuda sizi mağdur edecek bir durum oluşmasını istemiyoruz.
Bazen sepetinizdeki ürünlerin özelikleri veya stok durumları değiştirilebilir. Bu durumda yapılan değişikliklerden etkilenmemeniz için bu ürünler sepetinizden kaldırılmaktadır. Eğer ürünler hâlâ satışta ise tekrardan sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz.
Hızlı erişim için Jana Aroma’dandüzenli olarak satın aldığınız ürünleri kaydetmek için harika bir yoldur. Bir ürün ararken veya kategorilerde gezinirken favorileriniz ve geçmiş satın alımlarınız her zaman önce görüntülenir. Ürünlerin üzerindeki kalp simgesini tıklayarak herhangi bir ürünü favorilerim sayfanıza ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz.
Bu önemli bir sorudur. Bu projeyi, öncelikle ürünlerin fiyatları içindeki yüksek aracı paylarının ortadan kalkması amacıyla önemsiyoruz. Çiftçilerin sağlıklı ürünleri doğal ortamlarında üretebilmelerinin sürdürülebilir olması en büyük isteğimiz. Şunu biliyoruz ki çiftçiler, kazançlarını aracılarla paylaştıklarında, yani emeklerinin karşılığını alamadıklarında, sağlıklı ürünler yetiştirmek yerine, tarla verimini arttırmaya yönelik çalışmak zorunda kalacaklardır. Bu da daha çok kimyasal gübre, daha çok zirai ilaç, daha çok hormon demektir. Yani halen olduğu gibi daha sağlıksız ürünlerin mutfaklarımızla buluşmaya devam edeceğini söyleyebiliriz. İşte bu yüzden, konu herkesi yakından ilgilendiriyor olmalı düşüncesi ile doğal ve sağlıklı üretim yapan çiftçilerin, aracısız olarak tüketiciye ulaşmalarına ortam hazırlama sorumluluğunu üstlendik.
Organik ve iyi tarım uygulamalarının tarla verimini olumsuz etkilediği gerçeğinden yola çıkarak fiyatları yükselteceği bilinen bir gerçektir. Mutfak masrafınız ile sağlık masrafınız arasında bir tercih yapmak söz konusu olduğunda hatırlamanız gereken, kaybedilen sağlığın tekrar yerine konulamayacağı olmalıdır.